niedziela, 8 stycznia 2012

za dużo marzeń, jak na jedno życie

Witaj w XXI wieku gdzie "na zawsze" trwa od kilku dni do kilku tygodni, gdzie "kocham" stało się zwykłym słowem rzucanym na wiatr, a miłość to pisanie na gg i zmienianie statusu związku na facebook'u ♥


Moje życie jest jak jedno wielkie "ojapierdole"
Kochając nigdy nie tracisz.
Tracisz tylko wtedy, gdy wszystko zachowujesz dla siebie. 

Wiesz po czym rozpoznałam że chyba naprawdę się w nim zakochałam? Gdy po raz 5 zamiast wpisać hasło w komputerze wpisałam jego imię.
sztuka życia, to sztuka unikania cierpień 
w jednej chwili jesteś, w drugiej już cię nie ma.
Im dłużej kogoś nie widzę, tym mniej mam mu do powiedzenia.


wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą,
nawet te, które przegraliśmy. 
trudno udawać radosnego gdy smutek wypełnia nas od środka. bolesne jest stracić wszystko, w co się wierzyło.To niewiarygodne jak jeden człowiek może wywołać tyle cudownych uczuć .
bo w każdym towarzystwie znajdzie się taka osoba ,
która zniszczy wszystko - wszystkim i wszędzie . Czasami chciałabym nauczyć się obojętności...nigdy nie jest za późno na przeprosiny .
czasem jest tylko zbyt późno , żeby wybaczyć . bo najgorsza jest świadomość , że minęło coś pięknego , co już więcej nie będzie miało szansy się powtórzyć .
  
ten typ czekania , kiedy czujesz, że się nie doczekasz , a jednak czekasz ..  Naszym przeznaczeniem jest próbować osiągnąć to , co niemożliwe , dokonać niezwykłych czynów , nie zważając na lęk . ; * prawdziwy przyjaciel, nie przestaje nigdy nim być.Zrobisz 100 dobrych uczynków, a nikt nie zauważy.

Zrobisz jeden zły, a wszyscy go zapamiętają.
 


To takie smutne , gdy jedno kocha , a drugie bawi się.żyjemy w czasach gdzie muzyka daje nadzieje , a ludzie ją odbierają .


niewykorzystane szanse bolą znacznie bardziej , niż popełnione błędy .


7 komentarzy:

 1. Wiesz po czym rozpoznałam że chyba naprawdę się w nim zakochałam? Gdy po raz 5 zamiast wpisać hasło w komputerze wpisałam jego imię.
  Hahaha ...
  A wiesz kochana po czym ja rozpoznałam na prawdę że go kocham ? Gdy hasło mojego komputera to jego imię xD

  OdpowiedzUsuń
 2. marzeń nigdy nie jest za dużo

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję!
  Mnie strasznie śmieszą takie związki na dwa dni, wypowiadanie 'kocham cię' po tygodniu i te wszystkie trzynastolatki, które nie wierzą w miłość. Ojojoj, śmieszne :D

  OdpowiedzUsuń
 4. No właśnie, świat schodzi na psy. Co pokolenie to ma mniej w głowie, przynajmniej niektórzy dają takie wrażenie.

  OdpowiedzUsuń
 5. sztuka życia, to sztuka unikania cierpień - albo po prostu pogodzenia się z cierpieniami. wg mnie to kwestia wmówienia sobie szczęścia.
  Czasami chciałabym nauczyć się obojętności... - wg mnie to bardzo dobry pomysł. fajnie jest niczym się nie przejmować i wmowić sobie, że jest się szczęśliwym. jeśli w to uwierzysz, wszystko inne wyda się proste i przyjemne (ale to jest tylko moje zdanie ;p)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zrobisz 100 dobrych uczynków, a nikt nie zauważy.

  Zrobisz jeden zły, a wszyscy go zapamiętają.

  To jest świetne <3 Zrobisz 100 dobrych uczynków, a nikt nie zauważy. Zapraszam do mnie na nową recenzję tym razem filmu "Drive" z Ryanem Goslingiem :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz bardzo fajny blog :) Na pewno będę zaglądała. Zapraszam do mnie http://littlefestgirl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń